ŠEIMA

Darnos Žmonių visuomenės ir Valstybės pamatas yra Šeima. Visas jų Gyvenimas sukasi joje ir aplink ją - ji gerbiama, mylima, saugoma, puoselėjama. Šeima čia suprantama kaip laisvanoriška Vyro ir Moters sąjunga tarpusavio sutarimu. Ši sąjunga laikoma šventa. Kiekvieną mėnesį (pagal naująjį darnių metskaitlį) Šeimoms yra skirtos 2-3 dienos, neskaitant savaitgalių, per kurias visas laikas yra skiriamas savo artimiesiems.

Darnių Šeimos gausios, daugiavaikės, neretas augina 5-12 Vaikų. Tuo Darnos Žmonės garsėja visame Pasaulyje, nes gimstamumas Didvalstybėje vienas didžiausių planetoje. Vaisingumas ir turėjimas daug Vaikų čia suprantamas kaip Aukščiausiųjų Galių dovana, Pareigos vykdymas Protėviams, Gyvenimui, Tautai. Daugiavaikių Šeimų skatinimas yra prioritetinė Valstybės užduotis Nr.1, tad visos valstybinės, ekonominės ir socialinės struktūros pajungtos šio švento tikslo siekimui. Darniai supranta, kad Gyvybės Kultūros puoselėjimas- yra jų šventa misija Pasaulyje, tad noriai tveria Šeimas, diegia Doros ir Darnos principus ir vykdo savas Pareigas joje.


Darnos Žmonių Tėvų teisė ir Pareiga - auklėti savo vaikus dorais Žmonėmis ir ištikimais piliečiais, iki pilnametystės juos išlaikyti. Visi Tėvai rūpinasi vaikų religiniu ir doroviniu auklėjimu pagal savo įsitikinimus, pagal Protėvių priesakus. Savo ruožtu, Vaikų Pareiga - gerbti Tėvus, globoti juos senatvėje ir tausoti jų palikimą.

1 komentaras:

Kemblys rašė...

Sveikas gyvas Raimundai,
Rašai:
,,Šeima čia suprantama kaip laisvanoriška Vyro ir Moters sąjunga tarpusavio sutarimu.".

Mano manymu:
,,SANTUOKA yra suprantama kaip laisvanoriška Vyro ir Moters sąjunga tarpusavio sutarimu."

Kas yra Šeima?

Lik sveikas Raimundai