Jonas Gervė apie Žmogaus evoliucijos uždavinius

Žmogus – pilnas šio didžiulio Pasaulio atspindys. Tai, kas Mumyse neatspindėta, to Mūsų Sąmonėje nėra. Kaip Mes atspindime Pasaulį, tokios ir Mūsų pažiūros. Savo mokymų metu J. Gervė siekė, kad Žmonės suprastų paprastą, bet esminę Tiesą: Mes patys kuriame Pasaulį ir save. Patys darome klaidas, patys jas transliuojame laike, patys jas ir taisome. Bet viską darome patys! Niekas Pasaulyje nevyksta ir negali vykti be Mūsų Valios. Bet Mums reikia grįžti prie savo žmogiškųjų šaknų, susigrąžinti genetinę atmintį, reabilituoti Mūsų neribotas galimybes ir svarbiausia – giliai suvokti, kad būtent Žmogus, o niekas kitas, – pati aukščiausia pakopa visos neaprėpiamos Visatos vystymęsi. Šio proceso reikšmės pervertinti tiesiog neįmanoma.

Mūsų užduotis – išmokti formuoti savo energinį lauką, jį keisti, stiprinti, mokytis patiems per mintį ir būseną valdyti visus vykstančius procesus savo organizme bei aplinkoje ir padėti kitiems Žmonėms – perduoti visas Žinias, galimybes, struktūras, suaktyvinti jų Sąmonės vystymąsi Pagrindine žmogiškąja kryptimi.
Vystydamasis šia kryptimi, Žmogus tampa laisva, sąmoninga, laiminga, tobula asmenybe, gebančia vien savo buvimu akimirksniu gauti ir dalintis nepaprastai galingu energiniu potencialu, neribotomis galimybėmis, valdyti visus egzistuojančius procesus, realizuoti pačius fantastiškiausius norus bei svajones, įjungti organizmo atjaunėjimo procesus, organų, ląstelių regeneraciją, išsigydyti net sunkiausias ligas, atkurti savyje Kosminės Nepriklausomybės principus (aiškiaregystę, telepatiją, levitaciją, teleportaciją, telekinezę, laiko valdymo mechanizmus), išsivaduoti nuo baimių, nepasitikėjimo, valdyti bei kontroliuoti buitinius, socialinius, tarpusavio santykių tarp žmonių ir su Gamta, materialinius, energinius ir kt. procesus. Kai Žmogaus protas dirbs ne 3–5%, o visu 100%, jis taps savo gyvenimo Kūrėju, Žemės ir Visatos evoliucijos valdovu, nukreipiančiu jos eigą perėjimui į naują, aukštesnį evoliucijos etapą – Vieningos Žmonijos ir Naujojo Pasaulio gimimą.

Komentarų nėra: